EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ آذر
اخلاق انتشار محتوا در شبكه هاي اجتماعي اخلاق انتشار محتوا در شبكه هاي اجتماعي 1398/03/19
اينفوگرافي اخلاق انتشار محتوا در شبكه هاي اجتماعي
امنيت اطلاعات زمينه اي امنيت اطلاعات زمينه اي 1398/03/19
اينفوگرافي محافظت از اطلاعات زمينه اي در فضاي مجازي
روش های انتخاب رمز عبور مطمئن (قسمت دوم ) روش های انتخاب رمز عبور مطمئن (قسمت دوم ) 1393/02/10
استفاده از رمزعبورهای متفاوت برای حساب های مختلف هرچند که امری سخت و طاقت فرسا به نظر می‌رسد، اما از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید تعجب کنید اما شخصی با یک حافظه متوسط به راحتی می تواند چندین رمز طولانی، پیچیده و به ظاهر بی معنی را بدون اینکه آنها را جایی بنویسد، حفظ کند
تست عملکرد آنتی ویروس تست عملکرد آنتی ویروس 1393/02/10
آیا فکر می کنید در برابر ویروس ها محافظت می‌شوید حتی اگر آنتی‌ویروس نصب کرده باشید؟ چگونه بدون آزمایش آنتی ویروس خود مطمئن هستید که درست کار می‌کند؟ بنابراین مهم هست که آنتی‌ویروس خود را پس از نصب تست کنید.
از خطر کلیک دزدی در امان بمانیم از خطر کلیک دزدی در امان بمانیم 1393/02/10
کلیک دزدی یا « Click jacking» روش هوشمندانه‌ای است که هکرها برای ترغیب کاربران به کلیک کردن روی آیکن و یا فایلی ویروسی به کار می‌گیرند. در این روش کاربر بدون این که بداند ممکن است با یک کلیک کردن ساده چه اتفاقات ناگواری برای سیستم او رخ بدهد، در دام هکرها می‌افتد.
روش هایی برای کاهش دریافت هرزنامه روش هایی برای کاهش دریافت هرزنامه 1393/02/10
اسپم به پیام الکترونیکی گفته می‌شود که به صورت ناخواسته برای کاربران اینترنت ارسال می‌شود. اسپم‌ها می‌توانند ایمیل کاربران، بخش نظرات وب‌سایت‌ها و سایر شبکه‌های مجازی را هدف قرار دهند. اسپم‌ها اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند. عمده پیام‌های بیشماری که به ایمیل‌های کاربران ارسال می‌شود اهداف تجاری دارند.
نکاتی در رابطه با امنیت ایمیل ها نکاتی در رابطه با امنیت ایمیل ها 1393/02/10
هکر ها می توانند رمز عبور و اطلاعات شخصی شمار را از ایمیل هایی که ارسال و دریافت می کنید سرقت نمایند و یا از آن سوء استفاده نمایند. در اینجا چند توصیه کوچک در رابطه با نحو ایجاد امنیت هنگام کار با نامه های الکترونیکی ذکر می شود
گردش امن در اینترنت گردش امن در اینترنت 1393/02/10
زمانی که از یک وب سایت بازدید می کنید به جای اینکه لینکی را دنبال کنید مستقیماً آدرس را در مرورگر خود تایپ کنید. اطلاعات شخصی خود را در هیچ یک از درخواست های ناخواسته وارد ننمایید و در صورت لزوم تنها در سایت هایی که در آدرس وب خود “https” داشته یا در پایین صفحه مرورگر دربردارنده یک علامت قفل می باشند وارد نمایید.
مخاطرات Facebook مخاطرات Facebook 1393/02/10
فيس بوك (Facebook) يك سايت اجتماعي است كه توسط سازنده جوان خود مارك زاكربرگ (Mark Zuckerberg) در چهارم فوريه سال 2004 راه اندازي شد.گفته شده است فيس بوك خطرناك ترين و مرموز ترين ابزار اطلاعاتي و جاسوسي و دست اندازي به حريم شخص و خانوادگي افراد است كه تاكنون ايجاد شده‌است.
عدم امنیت در اشتراک گذاری اطلاعات  عدم امنیت در اشتراک گذاری اطلاعات 1393/02/10
در صورتی که مسائل و الزامات امنیتی و اصول محرمانگی در این اشتراک‌گذاری‌ها رعایت نمی شود و متاسفانه آسیب‌های جدّی در حوزه‌های فردی، اجتماعی و خانوادگی به وقوع می پیوندد .
<   <<  1 2  >>   >  
خراسان جنوبی- بیرجند- خیابان آیت الله غفاری- دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی  درمانی بیرجند-مدیریت حراست
تلفن: 32395000-056     دورنگار:    کدپستی: 9717853577    E-mail: herasat[@]bums.ac.ir
ورود اعضا
بستن
Powered by DorsaPortal